Efektivní reklama na facebooku

Propagujete svou firmu či výrobek na Facebooku? Nevíte jak? My Vám pomůžeme.

Facebook je celosvětový fenomén, který se neustále rozšiřuje a je víc a víc v oblibě mnoha uživatelů. Podle statistiky ho denně užívá už 1 miliarda, ano, 1 miliarda, uživatelů. A měsíční návštěvnost je celosvětově přes jeden a půl miliardy. V České republice rozhodně nejsme pozadu. Přes 4 a půl milionu potencionálních zákazníků vašich služeb či produktů, a to už je číslo, o které byste se měli zajímat.  

Pro koho je propagace na Facebooku vhodná?

Kavárny, bary a restaurace

Pro kavárny, bary a restaurace je nezbytné, aby o nich lidé věděli. Bez správné propagace nepřijdou hosté a ti jsou základem článkem pro vytvoření zisku. Doporučení má obrovskou sílu, ale správná fotografie s menu či programem vystavená online je také důležitá. Mít odkaz, kde lidé najdou vaše fotografie, základní informace o vás a aktuální nabídku, je nejen výhodné, ale v dnešní době i nutné. Navíc správa facebooku byla, je a bude ZDARMA.

Fitness a posilovny

Dnešní trend být fit, silný a zdravý se propaguje zcela sám. Je to móda a nezbytnost. Ale o to, aby lidé navštívili právě vás, je potřeba se zasadit. Facebook je ideální nástroj, jak o sobě pravidelně dát vědět. Vše se dá realizovat online. Lidé o vaší akci či cvičení mohou vědět skoro okamžitě. Stačí účelně a cíleně propojit pár nástrojů facebooku a můžete tvořit svou image. Využijte naše Know-how. Od nás dostanete potřebné základy a pak už je to na vás. Navíc správa facebooku byla, je a bude ZDARMA.

Osobnosti, fotografové, DJ a další

Pokud chce člověk uspět, je potřeba, aby se o něm vědělo. Propagace vlastní osobnosti na facebooku je velmi užitečná a efektivní metoda. Jakoukoli událost, nový produkt či službu, kterou pořádáte či vytvoříte, můžete online sdílet s vašimi fanoušky. Od nás dostanete nástroj a vlastní propagaci už klidně můžete zvládnout sami. Je to velmi jednoduché a efektivní. Navíc správa facebooku byla, je a bude ZDARMA.

Cestovní kanceláře

Přemýšlíte, jak o sobě dát více vědět? Jak zajistit to, aby o vás měli povědomí? Chcete vystoupit z davu? Facebook vám umožnuje využít jednu z cest, jak se odlišit od konkurence. Pomocí několika jednoduchých nástrojů můžete informovat o nových zájezdech, akčních nabídkách, ale také i o vlastní firmě a budovat si tím lepší značku a image. S facebookem a jeho správným používáním, jste lidem prostě blíž. Navíc správa facebooku byla, je a bude ZDARMA.

Zkušenosti našich klientů

"Ještě před několika týdny, by mě vůbec nenapadlo, že ve Facebooku může být takový potenciál. Nechal jsem si udělat firemní profil, stránky a skupinu fanoušků a dnes s nimi komunikujeme online. Využívám i další možnosti propagace, takže se nemusím starat skoro o žádné věci. Za poslední měsíc naše obraty vzrostly a to je to, proč jsme do toho šli."
Bar RytmusKavárna a bar
"Na možnost propagovat svou knihu na facebooku komplexně, jsem narazil zcela náhodou. Kamarád mi doporučil variantu a já, když jsem viděl ty výsledky, jsem se rozhodl, využít nabídky. Spolupracujeme už od července 2015, mám vlastní profil, LIKE stránku a skupinu. Využívám také pravidelnou reklamu a můj prodej knihy vzrostl zhruba dvojnásobně."
Pierre ValorSpisovatel
"Je zajímavé, jak rychle si na to člověk zvykne. Ještě nedávno jsem o facebooku, jako o prostředku k reklamě, neuvažoval. Dnes mám více jak 80 procent zakázek od jejích uživatelů. Mám svůj firemní profil propojený na internetové stránky a mám také stránku fanoušků, kam dávám fotky a využívám to jako reklamu."
MB rekonstrukceRekonstrukce bytových jáder a koupelen

Vyberte si svůj balíček

Základní
4000 Kč
Založení facebookového profilu
Založení facebookových stránek na propagaci. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní.
Založení skupiny pro potenciální klienty. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní.
Počet členů skupiny 1000
Bonus 500 Kč na slevu celoplošné reklamy
Nadstandardní
8000 Kč
Založení facebookového profilu
Založení facebookových stránek na reklamu. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní.
Založení skupiny pro potenciální klienty. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní.
Počet členů ve skupině 3000
Bonus 2000 Kč na celoplošnou reklamu

Reklama na Facebooku

Využívat reklamu na Facebooku, je v dnešní době velmi efektivní a cenově dostupný nástroj, jak dát vědět o vašich produktech, službách, společnosti, událostech, koncertech či akcích, které pořádáte, vašim potenciálním zákazníkům či uživatelům. Dosah takovéto reklami se pohybuje od zadání a oblasti, ve které se reklama má rozšířit. Čísla jsou v rozmezí mezi deseti až osmdesáti tisíci respondenty, kteří reklamu shlédnou.