Objednávka

Níže si můžete vybrat tu správnou variantu a rovnou ji pohodlně objednat.

Co koupí produktu získáte?

  • 1

    Založení facebookového profilu

    Založení facebookového profilu na vaši společnosti či osobu, pokud jej ještě nemáte. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní.
  • 2

    Založení facebookových stránek pro propagaci

    Založení facebookových stránek pro propagaci tzv. LIKE stránky. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní. Kde můžete vystavovat fotografie, publikovat odkazy na články, psát novinky a tipy. Je to důležitá součást pro sledování statistiky návštěvnosti, dosahu a propagace.
  • 3

    Založení skupiny pro potenciální klienty

    Založení skupiny pro potenciální klienty. Popřípadě úprava tak, aby bylo vše jednoduché a efektivní. Je to místo na facebooku, kam se může kdokoli přidat a vidět odkazy a fotky. Nebo můžete přidávat přímo Vy z LIKE stránek. Čím větší skupina, tím větší potenciál možných klientů. Skupina se dá postupem času rozšiřovat. Základní členskou základnu zajistíme my (viz. varianta balíčku). A další si můžete sami vytvářet podle libosti a možností.
  • 4

    Bonus na celoplošnou cílenou reklamu

    Bonus na celoplošnou cílenou reklamu na facebooku ve výši dle zvoleného balíčku. Dá se uplatnit v případě další spolupráce a zadání cílené reklamy vašeho produktu, události, akce, vzdělávacího semináře či služeb, které nabízíte.

 

Naše banka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na martin_novotnyy@centrum.cz 

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.