Své první fotky jsem udělal v Řecku na poloostrově Chalkidi Sithonia v mých osmnácti letech na dovolené. Tenkrát jsem měl Comact od Minolty. Měl jsem z toho focení obrovskou radost a skvělý pocit. Byla to moje první zkušenost. Po tom, co jsem ty fotografie ukázal pár známým, každý mě říkal, že mám fotit dál, že se jim to líbí. A tak jsem směle pokračoval.

Tenkrát jsem nafotil tak tisíc fotek. Všechno to bylo zachycení krajiny a přírody kolem. Lidem se moc líbila fotografie staré loďky ukotvené u stromu v pozadí a v popředí byla krásná rozkvetlá růžová květina. Skoro každému jsem ji musel poslat.

V létě v roce 2012 jsem se rozhodl, že se budu věnovat focení profesionálně. To už jsem měl za sebou nafoceno přes půl milionu fotografií. Focení mě prostě bavilo a fotil jsem, co se dá. Udělal jsem pár fotek z akce a kamarádovi se to moc líbilo a řekl mi, že mi za ty fotografie zaplatí. A tak jsem se stal profesionálním fotografem. Uvědomil jsem si, že lidé mají o moje focení opravdu zájem.

Rád fotím. Něco mě zaujme a chci to zachytit. Snažím se zaznamenat to, co ostatním uniká. A to se lidem na mých fotografiích asi líbí.

Budu rád, když svůj talent budu moci propůjčit i vám na vašich akcích, svatbách, plesech, módních přehlídkách, firemních večírcích, klubových akcích, koncertech, ale i individuálního focení.

 

Apostoloss Toliiss

Love ♥ Photography